Leden

De Opleidingscommissie Wiskunde bestaat op dit moment uit de volgende stafleden en studenten:

Stafleden
Hans Finkelnberg (hfinkeln@math.leidenuniv.nl)
Charlene Kalle (studie-adviseur, jaar 2+3) (kallecccj@math.leidenuniv.nl)
Vivi Rottschäfer (voorzitter) (vivi@math.leidenuniv.nl)
Onno van Gaans (studieadviseur, jaar 1) (vangaans@math.leidenuniv.nl)

Studentleden Emailadres jaar
Simón Martina-é√©rz simonmartinaperez@gmail.com 1
Alexander Krigsman alkrigsman@gmail.com 2
Nicolette van Splunder nicolette@vansplunder.net 3
Rosa Schwarz rmschwarz12@gmail.com Master AGM
Erwin van der Meer e.c.h.van.der.meer@umail.leidenuniv.nl Master ASB

AiO
Raymond van Bommel (rbommel@math.leidenuniv.nl)

Toehoorder
Jan-Hendrik Evertse (evertse@math.leidenuniv.nl)

Toehoorder namens De Leidsche Flesch
Tobias de Jong (onderwijs@deleidscheflesch.nl)